Ilustrovaná talkshow Piatecezdeviate: Pomaly ďalej zájdeš

Diskusia
Bratislava
-

Doba je rýchla, to čo bolo aktuálne ráno večer už nikoho nezaujíma. Celý svet máme na dosah, na jedno kliknutie a ani nevieme ako nám dni, mesiace či rok ubehne a riešime čo všetko sme nestihli... Ale deň má stále 24 hodín.

Ako teda spomaliť? Čo keď nám niečo ujde? Nie vždy však platí, že ten kto je rýchly aj dosiahne svoj cieľ a to čo robíme rýchlo je aj kvalitné. Sú však aj situácie keď sa musíme rýchlo rozhodovať, lebo od toho závisí napríklad aj život druhého človeka. Určite ste si však všimli, že stále viac sa v poslednom období objavuje fenomén „pozitívnej pomalosti“, čo však v žiadnom prípade neznamená lenivosť. Či už ide o #slowfood, #slowfashion či #slowtravel, tieto sa stávajú filozofiou a životným štýlom, nad ktorým sa minimálne treba zamyslieť. Jednoducho #slowlife.

Takže naša januárová ilustrovaná talskhow bude tentokrát v znamení dvoch rýchlostí a spolu s našimi skvelými hosťami sa zamyslíme ktorú „preferujú“ . Pozvanie do našej ilustrovanej talkshow prijali:
Viliam Dobiáš, lekár záchrannej služby, vysokoškolský pedagóg a prezident slovenského červeného kríža,
Evka Stančeková, spoluzakladatelka prvej slovenskej knižnice oblečenia Šumné
A tretí hosť bude ako vždy prekvapením :)

A ako vždy moderovať bude Renáta Ďurišová (autorka talskhow) a ilustrovať výtvarníčka Noémi Kolčáková Szakállová

Lískty na talkshow zakúpite priamo v klub pod lampou alebo v predpredaji cez link uvedený v tomto podujatí.

#Piatecezdeviate
“Ilustrovaná #talkshow o tom, že vždy je o čom, keď je s kým.”
Talkshow Piatecezdeviate, ktorú realizujeme už tretí rok v Bratislave ukazuje, že vzájomná inšpirácia slova a výtvarného umenia v priamom prenose je možná a prináša divákom aj účinkujúcim nezabudnuteľný zážitok. Môže vidieť a zažiť umeleckú tvorbu, synergiu slova a kresby v procese. 
Princíp je nasledovný: jedna téma, traja hostia, ilustrácia a diváci. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči aj uši!
Tešíme sa na Vás!
Vstupenky

Odporúčané akcie