jesenné FOTO-sústredenie 2019

Diskusia
Malacky
-

V mene všetkých čo majú k fotografovaniu blízko vás srdečne pozývame na jesenné FOTO - sústredenie  2019. Event sa koná v sobotu  16.11.2019 od 10:00 v priestoroch Zámockej Vinárne, Zámocká 934/10, Malacky.
 
Čaká vás fotenie, oddych v príjemnom prostredí, workshopy, prezentácie, rozhovory a školenia od kolegov fotografov, dizajnérov, modeliek a vizážistiek. Prineste si svoje fotoaparáty, techniku, mejkap či najlepšie šaty, topánky, vrece a užite si deň plný tej najlepšej zábavy pred aj za fotoaparátom. 
 
Vstup na sústredenie je 20,- EUR pri kúpe online, 25,- EUR na mieste ak to kapacita 80 návštevníkov dovolí. Jedlo a pitný režim ako aj prístup na celí program je v rámci vstupného. Reštaurácia pre vás pripravila bohaté švédske stoly a výnimočnú vínnu kartu. 
 
No a čo tam bude? Dva stejdže  eventov, 8 modelov a modeliek, krásny zámocký park s úžasnými miestami na fotenie, indoor ateliér s výbavou, šikovné MUA, špičkový fotografi, rôzna technika na vyskúšanie a veľa ďalších ľudí, vecí a miest :)
 
Hosťia:
Laura Kujanová, Miriama Mims Romanová, Matty Urbanič, Alexander Šurlák (pandagraphy), Daniela Ester Hoďovská, Richard Adame, Elena Stachová a ďalší
 
Program a účasť sa môže nepatrne  zmeniť ale také veci sa stávajú. Viac informácií o programe a modelkách nájdete  na https://www.facebook.com/events/893963220984386/
Vstupenky

Odporúčané akcie