NextStep Science

Diskusia
Bratislava
-

Začal si už rozmýšľať, čo budeš robiť po škole, alebo ako sa vieš zapojiť do rôznych aktivít a stáži už počas vysokoškolského štúdia? Nenechaj si ujsť príležitosť, pretože po prvýkrát sa uskutoční podujatie NextStep Science! 
NextStep Science je festival, kde zažiješ nielen nezabudnuteľnú zábavu vo forme rôznych inovatívnych vychytávok a “hračiek”, ale taktiež zistíš, aké možnosti sebarealizácie máš v rámci odboru a možno aj trochu mimo neho. Je to úplne na tebe!

Ak študuješ prírodovedné, chemické, biofyzikálne odbory, farmáciu, alebo si nadšenec biológie a nových technológii, vykroč s nami a zober príležitosť do vlastných rúk. Získaš možnosť odlíšiť sa od ostatných, nájsť najlepšie pracovné ponuky, stáže alebo rôzne aktivity, vďaka ktorým si zvýšiš šance na trhu práce. 
Okrem toho ťa čaká bohatý program plný zaujímavých prednášok a diskusii, interaktívnych workshopov a inšpiratívnych osobností zo sveta vedy, startupov, neziskoviek a množstvo atrakcií počas celého podujatia. Nebude chýbať ani after party po podujatí.

Poď s nami zažiť prvý NextStep Science v histórii! 
Vstupenky

Odporúčané akcie