GMB x KVET: Kvetinový workshop: Kvetinová tapiséria

Iné akcie
Bratislava
-

GMB a Kvet._ pre vás spoločne pripravili cyklus troch kvetinových workshopov, ktoré prepájajú svet umenia so skúsenosťou aranžovania z lokálnych rastlín. Príďte a spoločne spoznajte príbehy tapisérii, ich vzorov a námetov na vybraných obrazoch zo zbierky GMB, ktoré spoločne uvidíme naživo v Primaciálnom paláci, a inšpirujte sa nimi pri viazaní vašej vlastnej kvetinovej tapisérii z lokálnych kvetov, konárikov, ihličia a ďalších krás slovenskej prírody. 

Na novembrovom workshope si z listov, kvetov, z bylín a prírody ukážeme ako vytvoriť kvetinovú tapisériu. Bude to jemné, kvetové a vaše. Nepotrebujete si nič priniesť. Každý účastník*íčka si domov odnesie hotový kvetinový obraz. 

Za značkou Kvet._ stojí Veronika Veľková z kvetinovej farmy z dolného Zemplína. Spolu s rodinou, priateľmi a všetkými ochotnými pomocníkmi sa o ňu stará. Čerstvé a sušené kvety starostlivo vyberá. Kvety sú z lokálnych zdrojov.

Cena: 45 € / osoba za workshop (v cene je zahrnuté malé občerstvenie, materiál, pomôcky, a aranžmán, ktorý si odnesiete). 

Kapacita workshopu je limitovaná (13 osôb).

Vstupenky zverejníme čoskoro

 

Termín: 25. 11. 2023 o 15.00

Miesto stretnutia: Ateliér GMB, Mirbachov palác, Františkánske námestie 11

 

Anglické tapisérie zo zbierky GMB v Primaciálnom paláci: https://www.gmb.sk/detail/anglicke-tapiserie

Vstupenky

Odporúčané akcie