Jiří Halda: V každej chvíli ste im vzorom

Iné akcie
Bratislava
-

Jablko nepadá ďaleko od stromu! Byť vzorom pre naše ratolesti znamená byť zodpovedný za svoje slová a činy. V každej chvíli sme dôležitým príkladom, a to viac, než si možno myslíme. Ako rodičia sme pre svoje deti v prvom rade zdrojom bezpečia a opory, ale vystupujeme aj ako vzory, ktoré im pomáhajú formovať ich osobnosť a správanie. Ktoré zásady výchovy dodržiavať a akým podstatným chybám sa vyvarovať? Ako si osvojiť úlohu vzoru vo výchove? Ako naše osobné návyky formujú osobnosť dieťaťa? Odpovede sa dozvieme v jedinečnom webinári, ktorým nás prevedie skúsený lektor Jiří Halda, dlhodobo pôsobiaci v oblasti výchovy. Nezabúdajme, že sme len ľudia a robíme chyby, avšak, ak sa vieme poučiť z našich omylov, vytvárame vhodnú šablónu chovania a mravov pre našich najmenších.

 

Mgr. Jiří Halda 

je učiteľ, špeciálny pedagóg, logopéd, lektor a diagnostik. Špecializuje sa na deti predškolského veku. Zameriava sa predovšetkým na problematiku výchovy detí, predškolskej zrelosti a procesov učenia. Je absolventom Pedagogickej fakulty v Hradci Králové a Univerzity Palackého v Olomouci. V rokoch 1993 – 2006 pôsobil ako učiteľ a špeciálny pedagóg na základných a špeciálnych školách a v Pedagogicko-psychologickej poradni v Olomouci. Od roku 2006 pôsobí ako lektor, diagnostik, intervent a personálny poradca.

 

AKO WEBINÁR FUNGUJE?

  •  Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie. 
  • Do webinára sa poľahky pripojíte prostredníctvom kódu z vašej zakúpenej vstupenky.
  • Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať. 
  • Live stream webináru sa vysiela priamo vo vašom internetovom prehliadači na platforme Tootoot. Nie je preto potrebné nič inštalovať, ani sa niekde registrovať.
  • Šikovný video návod, ako spustiť webinár si môžete pozrieť tu: bit.ly/tootootsk

 

VÝHODY WEBINÁRA:

  • Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
  • Po odvysielaní webinára vám bude po dobu 7 dní okamžite k dispozícii jeho záznam na rovnakej webovej adrese s totožným prístupovým kódom.
  • Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
  • Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára prostredníctvom platformy Slido: https://app.sli.do/event/jPzwUs4Lx8aAFDEkQzb3Su
  • Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá domácnosť.
Vstupenky

Odporúčané akcie