KRÚŽOK ZVEDAVÝCH DETÍ – LASER V MALÍČKU

Iné akcie
Bratislava
-

Máte doma zvedavcov, čo radi objavujú vždy niečo nové? Nedajú im spať nové pokusy, stále niečo rozoberajú a veľa sa pýtajú? Keď sme boli malí my, boli sme rovnakí. Pripravili sme preto sériu workshopov, kde si malí účastníci vyskúšajú všakovaké vedecké princípy, poskladajú vlastné roboty, zistia ako funguje 3D tlač a mnohé iné super veci, pričom ich workshopmi povedie parádny lektor!

Na všetky workshopy sa dá prihlásiť jednotlivo, alebo môžete svojho zvedavca, či zvedavkyňu prihlásiť rovno na celý krúžok za zvýhodnenú cenu. Workshopy budú prebiehať vždy v pondelok od 16:30 do 18:00 hod. v našej kreatívnej dielni, ktorú nájdete podľa veľkých zelených dverí, hneď vedľa Lab.cafe. Sú vhodné pre deti od 10 rokov.

Laser v malíčku

CNC laser dokáže pomôcť pri výrobe najrôznejších vecí. Gravíruje do dreva, skla aj akrylu a okrem toho vie z uvedených materiálov vyrezať akýkoľvek tvar. Dokážeš tak hravo vyrezať drevené alebo akrylové ozdoby, puzzle, spoločenské hry alebo napríklad vtipne pogravírovať sklenené poháre, drevený podnos, či varešku.

Na tomto workshope si povieme ako na to. Ukážeme si niekoľko laserov, aj to, čo každý z nich dokáže. Čakajú ťa rôzne vzorkovníky a super tipy. Vieš o tom, že niektoré z týchto strojov je možné jednoducho ovládať aj cez telefón?

Zistíš, že laser je naozaj veľmi šikovné a užitočné zariadenie, takže vôbec nie je na škodu vedieť, ako ho ovládať. Ako vždy, ani teraz neodídeš domov na prázdno, nechaj sa prekvapiť!

Vstupenky

Odporúčané akcie