Sám sebe terapeutom | Webinár

Iné akcie
Bratislava
-

Odpútajte sa od negatívnych stavov mysle a problémov s depresiou! Boj o zvládanie záporných myšlienok a stavu úzkosti si isto zažil každý jeden z nás. Ako vieme zistiť skutočnú príčinu pocitov mizérie a zúfalstva? Prečo by sme mali vedieť s nimi bojovať? 

Spoznajte schopnosť samostatne regulovať svoje emócie a pracovať na svojom sebavedomí pomocou rozoberania svojich kladných, aj negatívnych pocitov. Byť sám sebe terapeutom neznamená nahradenie odborníka, ale skôr sa stať aktívnym účastníkom svojho vlastného liečebného procesu. Ako môžeme rozvíjať sebaúctu a sebaakceptáciu? Aké sú dôležité kroky pri sebapoznaní a sebarozvoji? V náučnom webinári, ktorý povedie psychoterapeut Mgr. Ing. Rudolf Příman, nazrieme do svojej mysle a zistíme, ako si v každej situácii zachovať pokoj a mentálnu pohodu. S dostatočnou snahou a sebaúctou môžeme dosiahnuť veľké zmeny vo svojom živote.

 

Rudolf Příman bude pútavo rozprávať o tom:

— ako narábať so sebapoznaním a sebareflexiou

— ako sa odzrkadľuje na našom zdraví prežívanie emócií

— ako pomocou psychohygieny pracovať s emóciami a telom

— prečo je pre nás dôležité sebapoznanie

— ako sebahodnotenie môže viesť väčšej spokojnosti

 

Mgr. Ing. Rudolf Příman

je psychoterapeut, lektor a publicista. Študoval na Pražskej vysokej škole psychosociálnych štúdií a Pražskej psychoterapeutickej fakulte. Absolvoval semináre krízovej intervencie, koučingu, fenomenológie, logoterapie a mnohé ďalšie. Má skúsenosti z mnohých oblastí, ako podnikanie, prednášková činnosť, učenie a individuálna terapia. Zbožňuje slobodu, autenticitu, inšpirujúce myšlienky a rozhovory. Jeho prístup je daseinsanalytický, ukazuje veci z inej strany. Chce zdieľať svoje pohľady a vidieť, čo to s ľuďmi robí.

 

AKO WEBINÁR FUNGUJE?

— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez                  svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu                          žiadne ďalšie technické vybavenie.

— Do webinára sa poľahky pripojíte prostredníctvom kódu z vašej                zakúpenej vstupenky.

— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa              môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj                    pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať.

— Live stream webináru sa vysiela priamo vo vašom internetovom              prehliadači na platforme Tootoot. Nie je preto potrebné nič                        inštalovať, ani sa niekde registrovať.

— Šikovný video návod, ako spustiť webinár si môžete pozrieť tu:

     bit.ly/tootootsk

 

VÝHODY WEBINÁRA:

— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo                              kancelárie.

— Po odvysielaní webinára vám bude po dobu 7 dní okamžite k                    dispozícii jeho záznam na rovnakej webovej adrese s totožným                prístupovým kódom.

— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.

— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára                          prostredníctvom platformy Slido.

— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá domácnosť.

 

FACEBOOK EVENT

 

Vstupenky

Odporúčané akcie