Sám sobě terapeutem l Webinář

Iné akcie
Bratislava
-

Odpútajte sa od negatívnych stavov mysle a problémov s depresiou! Boj o zvládanie záporných myšlienok a stavu úzkosti si isto zažil každý jeden z nás. Ako vieme zistiť skutočnú príčinu pocitov mizérie a zúfalstva? Prečo by sme mali vedieť s nimi bojovať? 

Spoznajte schopnosť samostatne regulovať svoje emócie a pracovať na svojom sebavedomí pomocou rozoberania svojich kladných, aj negatívnych pocitov. Byť sám sebe terapeutom neznamená nahradenie odborníka, ale skôr sa stať aktívnym účastníkom svojho vlastného liečebného procesu. Ako môžeme rozvíjať sebaúctu a sebaakceptáciu? Aké sú dôležité kroky pri sebapoznaní a sebarozvoji? V náučnom webinári, ktorý povedie psychoterapeut Mgr. Ing. Rudolf Příman, nazrieme do svojej mysle a zistíme, ako si v každej situácii zachovať pokoj a mentálnu pohodu. S dostatočnou snahou a sebaúctou môžeme dosiahnuť veľké zmeny vo svojom živote.

 

Rudolf Příman bude pútavo rozprávať o tom:

— ako narábať so sebapoznaním a sebareflexiou

— ako sa odzrkadľuje na našom zdraví prežívanie emócií

— ako pomocou psychohygieny pracovať s emóciami a telom

— prečo je pre nás dôležité sebapoznanie

— ako sebahodnotenie môže viesť väčšej spokojnosti

 

Mgr. Ing. Rudolf Příman

je psychoterapeut, lektor a publicista. Študoval na Pražskej vysokej škole psychosociálnych štúdií a Pražskej psychoterapeutickej fakulte. Absolvoval semináre krízovej intervencie, koučingu, fenomenológie, logoterapie a mnohé ďalšie. Má skúsenosti z mnohých oblastí, ako podnikanie, prednášková činnosť, učenie a individuálna terapia. Zbožňuje slobodu, autenticitu, inšpirujúce myšlienky a rozhovory. Jeho prístup je daseinsanalytický, ukazuje veci z inej strany. Chce zdieľať svoje pohľady a vidieť, čo to s ľuďmi robí.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj            telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné                    další technické vybavení. 

— Do webináře se lehce připojíte prostřednictvím kódu z vaší                        zakoupené vstupenky.

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete              aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty                          účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat. 

— Live stream webináře se vysílá přímo ve vašem internetovém                    prohlížeči na platformě Tootoot. Není proto potřebné nic                            instalovat, ani se nikde registrovat.

— Šikovný video návod, jak spustit webinář, si můžete prohlédnout              zde: bit.ly/tootootcz

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo                            kanceláře.

— Po odvysílání webináře vám bude po dobu 7 dní okamžitě k                      dispozici jeho záznam na stejné webové adrese s totožným                        přístupovým kódem.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře                          prostřednictvím platformy Slido.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

FACEBOOK EVENT

 

Vstupenky

Odporúčané akcie