Slovák behá po Slovensku

Iné akcie
Bratislava
-

Veľa Slovákov sa teší z toho, že má otvorené možnosti cestovať do celého sveta. No vlastnú krajinu dobre nepoznajú. V čase, keď sa nedá cestovať alebo iba s veľkými obmedzeniami je ten správny čas začať spoznávať SLOVENSKO.

V roku 2016 som si vypýtal ako darček mapu Slovenska, do ktorej som si začal značiť cesty, ktoré som prešiel a mestá a kultúrne či prírodné pamiatky, ktoré som navštívil.

Na konci minulého roka sa mi podarilo splniť si cestovateľské predsavzatie a navštíviť každé z našich 140 miest, vďaka čomu som spoznal takmer každý kút našej krásnej krajiny. Tisíce kilometrov dokážu každému človeku ukázať, že Slovensko nie je len Bratislava, Tatry a Košice.

Rád sa s vami podelím o krásne miesta a ukážem vám, prečo sa oplatí navštíviť Debraď alebo Havaj, ako ísť na pekný výlet do slovenskej Prahy a dokázať vám, že každé naše mesto má čo ponúknuť a ani Prievidza rozhodnenie je „najväčšia diera“.

Rozprávať bude David Slovák

-----------
Beseda je už nakrútená zo záznamu!
 

K dispozícii bude od 15. februára 10.00 až do 28. februára do 22.00. Po zakúpení vstupenky dostanete prihlasovací kód a besedu si môžete pozrieť hoc kedy v tomto časovom rozmedzí.

Môžeš si zakúpiť vstupenku rôznych cenových kategórii. Všetky vstupenky sú úplne rovnaké. Môžeš si však vybrať cenu vstupenky 3,5,- EURA, 5,- EURO alebo 10,- EURO podľa toho, akou sumou nás chceš podporiť. Ďakujeme.

Vstupenky

Odporúčané akcie