SPÁJKOVANÉ CHROBÁKY – WORKSHOP

Iné akcie
Bratislava
-

Pre veľkú slávu a úspech ešte raz a rovno v dvoch termínoch po sebe!

Vyskúšaj si spájkovanie robo chrobákov v našej dielni. Ak nemáš ešte skúsenosti, ale fascinuje ťa elektronika, pokojne poď do toho!

Na tomto workshope si vyrobíš mini robotického chrobáka, ktorého aj rozhýbeš! To sa ešte len začneš čudovať, čo všetko zrazu so spájkovačkou dokážeš. A keďže technológie bez dizajnu nemajú ten správny šmrnc, povenujeme sa aj vzhľadu finálného robochrobáka.Takýto domáci maznáčik nepýta vodu ani jesť a je s ním kopec zábavy. Máš sa veru načo tešiť, ale to už určite vieš!

Workshop bude prebiehať v priestoroch našej inšpiratívnej dielne, ktorú ľahko nájdeš podľa veľkých zelených dverí, rovno vedľa Lab.cafe. Nemusíš si so sebou nič nosiť. Stačí dobrá nálada a niečo teplé na oblečenie, nakoľko máme v dielni chladnejšie.

Domov si okrem super zážitku a nových zručností odnesieš samozrejme aj svoj výrobok.Tentokrát môžete prísť rovno vo dvojici, pričom vám stačí jeden lístok. Aktivita je vhodná pre dvojicu dieťa + dospelý, a teda napríklad pre rodiča s dieťaťom. Nebudeme si ale klamať, rovnako poteší malých aj veľkých.

Vstupenky

Odporúčané akcie