Výstup na Kilimandžáro - o prekonaní samého seba

Iné akcie
Bratislava
-

Krto sedel s kamarátmi na pive a spontánne sa dohodli, že skúsia vyliezť na Kilimandžáro. Nikto z nich nebol ani horolezec, ani nemal skúsenosti s vysokými horami, či výškami nad 3500 metrov. Napriek tomu to skúsili...

Vypočujte si skúsenosti z výstupu na Kilimandžáro za jednu hodinu pohľadom chalana, ktorý predtým nikdy nič podobné nezažil. Dozviete sa chyby, ktorým sa vyvarovať, ale aj odporúčania, čo by sa dalo urobiť inak.

Päť dňový trip na vrchol čierneho kontinentu. Začiatok v dažďovom pralese pri horúčave 35 stupňov a finále v -10, brutálnom vetre a zime, ktorá liezla pod kožu.

Dobrodružstvo, ktoré stálo veľa síl, ukázalo charakter členov výpravy a dokázalo, že príroda je mocnejšia ako vyšportované telo či nadupaná kondička. Boj so sebou samým vydržať alebo s pokorou ustúpiť 5895 metrovej hore, silnému vetru, zime a unavenému telu.

Rozprávať bude Andrej Krto Kratochvíl

------------------------------------------

Beseda je už nakrútená zo záznamu!  

K dispozícii bude od 6. januára 17.00 až do 13. januára 2021 do 22.00. Po zakúpení vstupenky dostanete  prihlasovací kód a besedu si môžete pozrieť hoc kedy v tomto časovom rozmedzí. 

Vstupenky

Odporúčané akcie