Ball of Shame

Koncerty
Bratislava
-

Monika Prikkelová (Monika Tisci) a Viktor Bukový (Viktor Tisci) v spolupráci s queer párty Shame a Queer Slovakia a vďaka podpore Fondu na podporu umenia, Nadácii mesta Bratislava a BSK vám prinášajú už šiesty vogue bál v Bratislave: BALL OF SHAME. Tento raz na tému: PREKONAJ SVOJE NEISTOTY. Podujatie bude hostiť Nová Cvernovka, kde bude bežať samotný bál aj následná afterparty na dvoch stageoch.

Ballroom je útočisko a bezpečné miesto! Doma sa tu môžu cítiť queer ľudia, ženy, ľudia z menšín, všetci "iní". Sme nadšení, že túto kultúru môžeme vďaka vám prinášať už šiesty rok na Slovensko. Téma mentálneho zdravia konečne prišla aj k nám, sme si vedomí, že každý a každá z nás má svoje neistoty, strachy a traumy. Rozhodli sme sa, že tieto strachy prekonáme tým, že ich zhmotníme, že sa nimi staneme v rámci jednotlivých súťažných kategórií. 


Tento event nie je len pre účinkujúcich. Chceme divákov a veľa divákov! Hlučných, šťastno-kričiacich fashion divákov! Či už pozeráte POSE, Paris is Burning, boli ste na bále, alebo ste úplný nováčik, chceme tam byť s vami!

POROTA:
Grandfather House of Ninja Archie Burnett (USA)
Diesel 007 (Nórsko)
Diva Miyake-Mugler (UK)
---
HOST AND COMMENTATOR:
Typhoon Prodigy (NL)
Monika Tisci (SK)
---
BALLROOM DJ:
DJ Viktor Tisci
PARTY DJs:
DJ KEWU (CZ)
DJ Flo Pirke (DE)
DJ Freezy (SK)
DJ Peal (SK)
DJ Vesnu (SK)

---
VSTUP: 18+
VSTUPNÉ:
- prvých 50 lístkov - 10 eur
- zvyšné lístky v predpredaji - 15 eur
- na mieste - 20 eur

- na mieste po polnoci - 10 eur
- zaregistrovaní súťažiaci - 8 eur

Vstupenky

Odporúčané akcie