Ball of Shame

Koncerty
Bratislava
-

Vogue bál prichádza už po siedmy raz do Bratislavy. Ball of Shame organizuje Monika Prikkelová (Monika Tisci) and Roman Samotný (Queer Slovakia) s pomocou Viktora Bukového (Viktor Tisci) a s podporou partnerov akcie. 

Podujatie spája tanečnú súťaž v štýle vogue a následnú párty. Téma tento rok znie: Džungľa, v ktorej žijeme - je načase zdivočieť.  Akcia sa koná v Novej Cvernovke na 2 stageoch. V porote počas bálu zasadnú Charly Gaultier-Brown (Paríž), Diva Ivy Balenciaga (Paríž), Kyle Tisci (Londýn), Javier Ninja (NYC) a Diesel 007 (Oslo). Komentátorom bude opäť Typhoon 007 (Amesterdam). Bál odohrá ako DJ Viktor Tisci. Začiatok vogue súťaže je o 20.00 a potrvá približne do 1.00.

O 22.00 zároveň začínajú hrať DJs na barovom stagei. Po skončení bálu budú hrať aj vo veľkej sále. Na párty sa budú striedať za mixpultom pražskí hostia Pink Concrete, Obštrukcia, ThomasDeXter a domáci DJs Ema Veld a Vesnu. 

Prvých 50 lístkov v predpredaji bude len za 10 eur. Následne sú lístky v predpredaji za 20 eur až do vypredania kapacity. V prípade, ak sa nevypredajú, bude možné kúpiť si lístky za tú istú sumu priamo na bráne. V predpredaji je aj 10 miest na sedenie, takýto lístok stojí 30 eur. Lístky na párty po polnoci budú na mieste za 10 eur. 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy. Partneri podujatia: BKIS, Nadácia M-Market, Absolut, iSexShop.sk. 

Vstupenky

Odporúčané akcie