TERI ČIKOŠ - Krst s koncertom albumu Dievča

Koncerty
Bratislava
-

Rada by som Vás pozvala na krst môjho debutového CD s názvom „ DIEVČA“. Spolu s kapelou ho pokrstíme 24.11.2022 o 19:00 hod. v Bratislave, v priestoroch klubu CASTLE ART HOUSE.
Vstupenky v sieti predpredaj.sk alebo na mieste koncertu : https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/teri-cikos-krst-cd-dievca-2022-11-24/

Album "Dievča" je debutový počin mladej speváčky Teri Čikoš. Obsahuje 12 štúdiových nahrávok. Teri sa autorsky podieľala na 6 skladbách. Okrem nej sa autorsky podieľali na CD aj skladatelia Ľuboš Šrámek, Jana Kirschner, Juraj Kupec, Dušan Pálka a Tomáš Edelsberger. Producentom celého albumu je hudobný manažér a producent Jozef Šebo. Album je nahraný čisto v slovenskom jazyku. Celá nahrávka je osobnou výpoveďou mladého dievčaťa, jej myšlienkach ale aj o jej pohľade na svet a ľudí okolo. Album obsahuje aj single Letná, Pozri, Dievča, Medzi nami, Dilema ako aj bonusovú skladbu So slzami v očiach. Na albume pracovali poprední domáci hudobníci Martin Wittgruber (Klavír), Pišta Lengyel (Gitara), Martin Gašpar (Basgitara), Igor “Ajdži” Sabo (Bicie), Juraj Bartoš (trúbka), Tomáš Fuchs (Gitara), Martin Zajko (Gitara), Rasťo Uhrík (Basgitara), Tomáš Hríbik (Bicie), Juraj Kupec (gitara,mix a master), Marek Šurin (Mix a Master).

 

 

Vstupenky

Odporúčané akcie