VIVALDI - PIAZZOLLA: 4 ročné obdobia s HILARIS

Koncerty
Bratislava

Vivaldi a Piazzolla: 4 ročné obdobia v Moyzesovej sieni

Oslávte 10. výročie Hilaris Chamber Orchestra s charizmatickým huslistom Alanom Vizvárym a zažite nezabudnuteľný hudobný sviatok s Vivaldiho a Piazzollovými Štyrmi ročnými obdobiami!

26. mája o 18:00 sa Moyzesova sieň v Bratislave rozoznie zvukmi barokovej a modernej hudby. V podaní Hilaris Chamber Orchestra pod vedením Alana Vizváryho sa prenesiete do rôznych kútov sveta a prežijete striedanie ročných období v dvoch odlišných, ale fascinujúcich hudobných interpretáciách. Nechajte sa unášať rytmami a melódiami, ktoré oslavujú krásu prírody a striedanie ročných období.

Vivaldiho Štyri ročné obdobia, vrchol barokovej hudby, vás očaria svojou obraznosťou a virtuozitou. Piazzolla, skladateľ 20. storočia, vdýchol Štyrom ročným obdobiam nový život v rytme vášnivého tanga v meste Buenos Aires.

Zakladateľ HCO - Alan Vizváry Vás strhne svojou energiou a interpretačným umením! V spojení s Hilaris Chamber Orchestra, známym pre svoju precíznu a dynamickú interpretáciu, vás prevedie pestrými farbami a náladami štyroch ročných období!

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť osláviť 10. výročie Hilaris Chamber Orchestra a zažiť strhujúci koncert plný kontrastov a vášne!

Vstupenky:

  • Ticketportal: 25 €
  • Na mieste: 30 €

Tešíme sa na vás!

Hilaris Chamber Orchestra

Viac informácií: https://www.hilarisorchestra.com/

Facebook Hilaris Chamber Orchestra

https://www.facebook.com/hilarischamberorchestra

Instagram Hilaris Chamber Orchestra

https://www.instagram.com/hilaris_chamber_orchestra/ 

 

PIAZZOLLA: 4 ročné obdobia:

https://www.youtube.com/watch?v=ZFae7AW4TIs&t=111s 

 

VIVALDI : concerto for 2 violins c minor ( Alan Vizváry, Anežka Kara )

https://www.youtube.com/watch?v=JjzGqx9lSkE

 

Vstupenky

Odporúčané akcie