Výstava Audio Video Kino 2019

Koncerty
Bratislava
-

Zaži s nami emóciu. Pohodlne sa usaď, zavri oči. Ponor sa do deja spolu s filmovými hrdinami. Ochutnaj zvuk! Vystavovatelia, distribútori a výrobcovia špičkovej spotrebnej elektroniky majú pripravené neskutočné prezentácie svojich produktov. Reproduktory, zosilňovače, slúchadlá, gramofóny, digitálne prehrávače, rôzne smart zariadenia a gadgety, najnovšie TV, videotechnika, sieťové filtre, káble, LP platne, hudobné CD.

Čo Ťa čaká?
🎧 HEADPHONE ZÓNA by HiFisluchadla.sk
🎮 GADGET ZÓNA by TECHBOX.sk
🎸 AKUSTICKÉ KONCERTY
🎼 WORKSHOPY
⚫️ BURZA VYNILOVÝCH PLATNÍ

👉 Čakajú ťa 3 dni zábavy, počúvania hudby na high-endových i menej náročných stereo zostavách, prednášky a workshopy, gadgety a najväčšia ponuka slúchadiel na Slovensku.

Čakáme Ťa v hoteli Crowne Plaza Bratislava:

piatok 11. október  ⏳ 17:00 – 21:00
sobota 12. október ⏳ 10:00 – 18:00
nedeľa 13. október ⏳ 10:00 – 18:00


Na výstave Audio Video Kino si každý nájde to svoje. Či ste audiofil, fanúšik analógu alebo fanúšik najnovších digitálnych formátov, či len zvedavec, ktorý si hľadá tú svoju zostavičku na prehrávanie a počúvanie hudby. Doma, v práci, alebo na výlete. Počas výstavy si budete môcť vypočuť aj rôzne akustické vystúpenia umelcov.

V slúchadlovej zóne si budete môcť porovnať na jednom mieste takmer 20 slúchadiel od rôznych svetových výrobcov, v rôznych cenových kategóriách. Prines si so sebou svoju obľúbenú hudbu. Počuješ ten rozdiel.

Priaznivci gadgetov rôzneho druhu a IT hračiek si prídu na svoje v Techbox zóne.
Vstupenky

Odporúčané akcie