Levity "La Gran Fiesta": MËSTIZA (ESP), ARKADYAN (FR), BIZZARE (SK)

Párty
Bratislava
-

LEVITY predstavuje: "LA GRAN FIESTA" 10. November, Refinery Gallery, Bratislava 

Predstavte si miesto, na ktorom sa stretne pulzujúca atmosféra tých najlepších klubov na Ibize s magickou energiou beach clubov z destinácií ako Mykonos či Tulum. Miesto, kde sa Melodic, Afro a Organic House prepája s temperamentnými rytmami španielskej hudby a flamenca. Miesto, kde sa stretnú milovníci kvalitnej elektronickej tanečnej hudby, aby spolu zažili nezabudnuteľný večer plný tanca a živelnej zábavy.

Toto kúzelné spojenie ožije priamo v srdci Bratislavy v piatok 10. novembra v Refinery Gallery na LEVITY "LA GRAN FIESTA" – oslava života, hudby a priateľstva!

MËSTIZA 🇪🇸

Ako prvý headliner eventu sa predstaví jedinečné španielske DJ duo Mëstiza.

Spirituálny prejav, netradičné kostýmy a pôvab týchto žien Vás prinúti plne sa ponoriť do magickej atmosféry, ktorú vytvárajú. Toto mystické duo sa preslávilo najmä vďaka svojmu zmyslu prepojiť elektronickú hudbu s koreňmi tradičnej španielskej hudby a flamenca, ale aj s prvkami arabskej či africkej hudobnej kultúry. Svoju nezameniteľnú energiu prinesú priamo z ich legendárnej párty SACRO z klubu COVA SANTA IBIZA.

Ich show je zážitok, ktorý bezpochyby zanechá dojem v každom z nás. 

ARKADYAN 🇫🇷

Ako druhý headliner sa predstaví famózne DJ/hudobnícke trio z Francúzska ARKADYAN, ktoré zaručene roztancuje každého, kto sa započúva do ich energického spojenia DJ-ingu, živých perkusií a trúbiek. Vďaka ich talentu a nákazlivej energii ARKADYAN cestuje po tých najlepších beach kluboch na svete, o čom svedčí aj fakt, že sú rezidentmi svetoznámeho klubu Scorpios Mykonos. Svoju hudbu vydávajú na renomovaných labeloch ako Abracadabra, Bercana, Scorpios Music či Sol Selectas, a ich doposiaľ najväčší hit “ESPERANZA” podporili aj velikáni klubovej scény KEINEMUSIK.

BIZZARE 🇸🇰

O warm-up a zakončenie tejto magickej noci sa postará BIZZARE, zakladateľ a rezidentný DJ značky LEVITY, ktorý už niekoľko rokov reprezentuje Afro, Organic & Melodic House Music na Slovensku. Nedávno zaujal celosvetové publikum svojím singlom “Destined To Meet” vydaným pod renomovaným vydavateľstvom CAFE DE ANATOLIA.

Tešiť sa môžete na špičkové ozvučenie, svetelnú show i tematické dekorácie. V spolupráci s luxusnou  značkou DON JULIO sme pre vás pripravili aj skvelý bar, kde si budete môcť vychutnať kvalitný MEZCAL a TEQUILU.

V Levity veríme, že hudba je univerzálny jazyk, ktorý nás všetkých spája. Či už tieto žánre poznáte, alebo ich len chcete objaviť, táto párty je pre každého kto sa chce zabaviť na kvalitnú hudbu a zažiť magickú atmosféru LA GRAND FIESTA by Levity!

Tešíme sa na Vás

Team Levity

Vstupenky

Odporúčané akcie