HC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen

Šport
Bratislava

V druhom domácom zápase sezóny privíta HC SLOVAN Bratislava finalistu vlaňajšieho ročníka HKM Zvolen a bude chcieť odčiniť vysokú prehru z otváracieho zápasu proti Michalovciam.

Zvolen patrí každý rok medzi užšiu skupinu kandidátov na ttul a inak tomu nebude ani v tejto sezóne. Do Bratislavy prichádza posmelený o jednoznačné domáce víťazstvo práve nad Michalovcami (4:1).

Trénerskému tandemu Oremus – Kmeč zostal viacmenej rovnaký káder ako vlani. Museli sa vysporiadať s odchodom Jedličku (draftovaný NHL) a Huntebrinkera. Do zámoria sa pobrali aj talentovaní bratia Barčíkovci a konkurenciu posilnili obranca Hraško (Lipt. Mikuláš) a útočník Stupka (Nové Zámky). Naopak, “rytieri” spod Pustého hradu získali do bránkoviska Američana Jakea Skupskeho, z Bolzana prišli bratia Hultsovci a z ECHL útočník Drake Rymsha a obranca Brennan Kapcheck.

Vlani sa obe mužstvá stretli 4x v základnej časti, 3x bol úspešnejší Slovan pri celkovom skóre 21:10. To ovplyvnil najmä prvý domáci zápas, v ktorom Slovan uštredril Zvolenčanom debakel 10:2.

Zľavy:

  • deti vo veku 6 až 15 rokov
  • držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí) cez objednavky@ticketportal.sk
  • deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Vstupenky

Odporúčané akcie